Představte si, jak se vám otevírají dveře do světa nekonečných dobrodružství s těmito legendárními postavičkami, které okouzlily celý svět. S loutkami Spejbla a Hurvínka můžete oživit nezapomenutelné scény a vytvořit vlastní příběhy plné humoru a veselí. Loutky Spejbl a Hurvínek, Mánička, paní Kateřina a Žeryk. Krásné dřevěné a textilní loutky Spejbla, Hurvínka, Máničky a psa Žeryka.

Loutky probouzí v dětech kreativní myšlení a zlepšují motorické schopnosti, a proto představují pěkný a zábavný dárek pro děti. Naše loutky Spejbl a Hurvínek jsou pečlivě vyrobené z kvalitních materiálů, aby vydržely i nejdivočejší představení.

Ať už jste nadšený sběratel, rodič hledající zábavu pro své děti nebo vášnivý divadelník, naše loutky jsou ideálním dárkem. Vytvořte si svou vlastní malou divadelní scénu a pozvěte do světa loutkového umění i své blízké.

Postavičky Spejbl a Hurvínek nejsou pouze hračky, jsou to přátelé, kteří oživí vaši fantazii a ponoří vás do magického světa loutek. Dovolte si návrat do dětství nebo rozdávejte radost těm, které máte rádi.

Zobrazuji všech 8 výsledků

Zobrazit 9 12 18 24

Loutka dřevěná Spejbl – 27 cm

769,00 
Dřevěná loutka Spejbla s vedením shora a s vodícími nítěmi. Dejte průchod své fantazii a zahrajte si se Spejblem a Hurvínkem loutkové představení u vás doma.

Loutka Hurvínek 20 cm – dřevěný

689,00 
Dřevěná loutka Hurvínka s vedením shora, s vodícími nítěmi. Dejte průchod své fantazii a zahrajte si s Hurvínkem doma loutkové představení.

Loutka Mánička 20 cm – dřevěná

669,00 
Dřevěná loutka Mánička s vedením shora, s vodícími nítěmi. Dejte průchod své fantazii a zahrajte si s Máničkou a Hurvínkem loutkové představení u vás doma.

Loutka paní Kateřina 27 cm – dřevěná

769,00 
Dřevěná loutka paní Kateřina s vedením shora, s vodícími nítěmi. Celým jménem Kateřina Hovorková, Mánička ji oslovuje bábinko :-). Dejte průchod své fantazii a zahrajte si s loutkami doma své vlastní loutkové představení.

Loutka pes Žeryk 13 cm

569,00 
Krásná loutka psa Žeryka z příjemného plyšového materiálu a vedením pomocí šňůr.

Textilní loutka Hurvínek 25 cm

749,00 
Textilní loutka Hurvínka s dřevěným vodícím křížem. Dejte průchod své fantazii a zahrajte si s Hurvínkem doma loutkové představení.

Textilní loutka Mánička 25 cm

749,00 
Textilní loutka Mánička s dřevěným vodícím křížem. Dejte průchod své fantazii a zahrajte si s Máničkou a Hurvínkem své vlastní loutkové představení.

Textilní loutka Spejbl 30 cm

799,00 
Textilní loutka Spejbl s dřevěným vodícím křížem. Dejte průchod své fantazii a zahrajte si se Spejblem a Hurvínkem své vlastní loutkové představení.