Dárky Spejbl a Hurvínek

Určitě procházíte internet a hledáte originální a zajímavé dárky pro vaše děti. Procházíte stránky plné stále stejných výrobků vyráběných v Číně nebo v zahraničních licencích? V našem obchodě naleznete dárky, které jsou typicky české. Loutky Spejbl, Hurvínek nebo Mánička probují ve vašich dětech fantazii a hraní s nimi bude jistě plné zábavy. Pro menší děti máme připravené kvalitní plyšové hračky. Pro delší cesty autem se vám budou hodit zábavné a mnohdy poučné CD, MP3 a DVD s hrami Divadla Spejbla a Hurvínka, které jsou plné veselých scének. Rovněž knihy Spejbla a Hurvínka malí čtenáři jistě ocení.

Dárky pro děti

Hledáte originální a pěkné dárky pro vaše děti, k narozeninám, svátku nebo jen pro radost. Máme pro vás skvělé tipy na dárky pro děti. Milé a poučné příběhy postaviček Spejbla, Hurvínka, Máničky, paní Kateřiny a Žeryka na CD nebo DVD nebo plyšové hračky, které i mluví. Dřevěné loutky Spejbla a Hurvínka rozvíjí u dětí kreativitu, myšlení i komunikační schopnosti a pro čtení před spaním můžete nakoupit krásné knížky s příběhy těchto známých loutek.

NOVINKY

Dárky k narozeninám pro děti

Pokud hledáte originální a krásný dárek k narozeninám pro děti, pak vaši pozornost jistě zaujmou výrobky vyráběné v licenci Divadla Spejbla a Hurvínka. Tyto dárky k narozeninám rozvíjí dětskou představivost a hravost, jako například loutky a plyšové hračky Spejbl, Hurvínek, Mánička, paní Kateřina nebo Žeryk. Na CD a DVD vám přinášíme spoustu zajímavých a poučných příběhů, těchto oblíbených loutkových postaviček a i knížky jsou plné úžasných příběhů Spejbla, Hurvínka, Máničky, paní Kateřiny a jejich věrného kamaráda Žeryka.

Dárky k narozeninám od Spejbla a Hurvínka potěší každé malé dítě. Přejeme vám příjemné nakupování v obchodě hurvinek.eu .